MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 5122693
nr 512 2693
Byrå
barockstil, längd: 73, djup: 35, höjd: 65 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
450 kr
måndag 3 mars 2008
kl 16:34:59
100 kr
300 kr
300 kr
400 kr